بانک پاسارگاد
0:00:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

«یک عادت بد» کتاب شد

«یک عادت بد» کتاب شد
«یک عادت بد» کتاب شد خبرگزاری شبستان: مجموعه شعر «یک عادت بد» سروده های طیبه شامانی است که با موضوع مصرف بهینه ی برق وارد بازار کتاب کودک شده است. به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان)،  این مجموعه دربرگیرنده  ی ده عنوان شعر با نام های […]«یک عادت بد» کتاب شد

خبرگزاری شبستان: مجموعه شعر «یک عادت بد» سروده های طیبه شامانی است که با موضوع مصرف بهینه ی برق وارد بازار کتاب کودک شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان)،  این مجموعه دربرگیرنده  ی ده عنوان شعر با نام های «بهتر از هر چراغ»،«کامپیوتر تنها»،«آقای برق»،«بخاری برقی»،«ریسه های پرخور»،«خورشید مهربان» و…است. هر کدام از این آثار به یکی از وجوه مصرق بی رویه ی برق و راهکارهای جایگزین این انرژی می پردازند.

خبر جدید  جنگ مرد هلندی با گذشته و جنگ جهانی دوم/نقب حفره ای در زمان

در شعر یک عادت بد می خوانیم:« بابای خوب و خوشگل من/ دارد فقط یک عادت بد/ او می پرد از خواب وقتی/ تلویزیون خاموش باشد/ یک وقت می بیند دوساعت / با خر و پف راز بقا را/ درخواب دیده تا به الان/یک فیلم را صدبار بابا…»

گفتنی است تصویرگری این کتاب را پگاه رخشا برعهده داشته است.ل کتاب«یک عادت بد»  که ۶ هزار تومان قیمت دارد مناسب گروه سنی «ب» است.

خبر جدید  «ساکنانِ دل» تصویری از یک حماسه است/ عکاسی که عاشق است

پایان پیام/۳۱

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

0/5 (0 نقد و بررسی)