بانک پاسارگاد
11:41:29 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات انتخاب می‌شود

نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات انتخاب می‌شود
هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات، برگزار می‌شود و در جریان آن ۱۱۶ کاندیدای نمایندگی با هم به رقابت می‌پردازند.

شعار سال: بیش از ۱۵ ساعت از آغاز انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات باقی مانده است و آخرین خبر‌ها از تعداد نامزد‌های نهایی برای شرکت در انتخابات فردا، حاکی از شرکت ۱۱۶ مدیر مسوول رسانه است.

این انتخابات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه جامع رسانه‌های کشور از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ سه شنبه ۲۰ آبان‌ماه برگزار می‌شود و مطابق قانون در صورت عدم احراز اکثریت مطلق مدیران مسوئل در مرحله اول، نوبت بعدی آن پس از دو هفته در روز سه شنبه چهارم آذرماه برگزار خواهد شد.

خبر جدید  حواله‌های کاغذ هم‌چنان با قیمت مصوب، صادر می‌شود

سیدعلاءالدین ظهوریان ـ دبیر هیات نظارت بر مطبوعات ـ آخرین فرصت اعلام انصراف نامزد‌های هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسوول در هیات نظارت بر مطبوعات را پایان وقت اداری دوشنبه، ۱۹ آبان ماه اعلام کرده بود.

همکاری معاون مطبوعاتی، پلیس فتا و مرکز ماهر

همچنین طبق اعلام محمد خدادی، معاون مطبوعاتی، پلیس فتا و مرکز ماهر هم در برگزاری این انتخابات همکاری می‌کنند و به صورت مجازی نظارت دارند تا تخلفی صورت نگیرد.

خبر جدید  صاحبان پول‌های کثیف سینما را از آن خود کرده‌اند

در مجموع ۴ هزار و ۴۴ نفر از مدیران مسئول، حائز شرکت در انتخابات برای رای‌دهی و تعیین نماینده مدیران مسئول رسانه‌ها در هیئت نظارت بر مطبوعات بودند که در ثبت نام اولیه ۲۱۴ نفر شرکت کردند و در نهایت با انصراف ۹۸ نفر، تعداد شرکت کنندگان نهایی به ۱۱۶ مدیر مسوول رسیده است.

خبر جدید  تندیس ویژه جشن حافظ به گلاب آدینه اهدا شد

بر اساس این گزارش، حسین انتظامی از سال ۱۳۸۳ تاکنون، نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات بوده است و پس از هشت بار نمایندگی، امسال از شرکت در این دوره از انتخابات انصراف داده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از شفقنا، تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۹، کدخبر:fa.shafaqna.com، ۱۰۴۳۱۵۷

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)