بانک پاسارگاد
19:00:09 - دوشنبه 1 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سریال‌هایی با محوریت آسیب‌های اجتماعی می‌سازیم

سریال‌هایی با محوریت آسیب‌های اجتماعی می‌سازیم
مسئول شورای اندیشه‌ورز بسیج هنرمندان تهران بزرگ گفت: در سال ۱۳۹۸ سریال‌هایی با محوریت آسیب‌های اجتماعی، توسط هنرمندان بسیجی خواهیم ساخت.

علی پاکدامن در گفتگو با خبرنگار حوزه حماسه و مقاومت گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید و همچنین اظهار همدردی با خسارت دیدگان سیل اخیر در استانهای مختلف کشور درباره فعالیتهای هنری و فرهنگی سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ در سال ۱۳۹۸ گفت: سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ همواره در حوزه فرهنگ و هنر احساس مسئولیت و تکلیف داشته و این تکلیف با توجه به تشدید آسیبهای اجتماعی که از سوی کشورهای بیگانه و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای به دام انداختن جوانان طراحی و اجرا شده است، در سال ۱۳۹۸ دوچندان شده و صورت عملیاتی به خود خواهد گرفت.

مسئول شورای اندیشهورز بسیج هنرمندان تهران بزرگ و مشاور رسانهای معاونت اجتماعی سپاه محمد رسولالله (ص) تهران بزرگ، در خصوص فعالیتهای هنری این سازمان بیان کرد: طلاق، اشرافیگری، اعتیاد، فضای مجازی و ازدواج سفید پنج آسیب اجتماعی هستند که بسیج هنرمندان تهران بزرگ حول محور این معضلات سریالهایی را خواهد ساخت. سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ در اولین اقدام هنری و فرهنگی خود در سال ۱۳۹۸ به ساخت سریال ۱۳ قسمتی با محوریت آسیبهای اجتماعی و معضلاتی که جامعه جوان ما را درگیر کرده، اقدام نمودهاست. این سریال ۱۳ قسمی که اپیزودهای مختلفی دارد، به آگاهسازی جامعه و معرفی این آسیبها به والدین میپردازد.

خبر جدید  پیکر زنده‌یاد حسین محب‌اهری تشییع شد

وی ادامه داد: اولین سریال سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ که ۱۳ قسمت است به کارگردانی مسعود رشیدی و تهیهکنندگی بنده ساخته خواهد شد. سعی و تلاشم بهعنوان تهیه کننده این سریال این است که از نیروهای جوان و جدید در عرصه هنر بازیگری که بسیجی و معتقد به نظام نیز باشند استفاده کنم و بیشتر به دنبال شکستن انحصار هنر هستیم که این عرصه در دست یکسری آدمهای خاص باقی نماند و تمام کسانی که توانایی هنری و یا فنی در ساخت فیلم و سریال دارند و در ضمن عضو بسیج هنرمندان تهران بزرگ نیز هستند وارد میدان شوند و ضمن ساخت کاری هنری به رفع آسیبهای اجتماعی نیز کمک کنند.

خبر جدید  ثبت‌نام اولویت‌های حج 98 آغاز شد

تهیه کننده سریال ۱۳ قسمتی با محوریت آسیبهای اجتماعی اظهار کرد: سریال ۱۳ قسمتی که با هدف آسیبزدایی از جامع اسلامیمان ساخته خواهد شد به کارگردانی مسعود رشیدی خواهد بود. این سریال تا قسمت ۹ نوشته شده و آماده کار است. برنامه ساخت سریال توسط سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ بعد از ساخت سریال ۱۳ قسمتی به کارگردانی مسعود رشیدی به سمت و سوی ساخت سریالی دیگر در ۲۶ قسمت خواهد رفت که به معضلات اعتیاد، فضای مجازی و طلاق میپردازد کارگردانی این سریال نیز به عهده داوود بیدل خواهد بود.

پاکدامن ادامه داد: سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ در سال ۱۳۹۸ بنا را بر تولید حداکثری سریالهایی هنری و فاخر که مؤثر برای جامعه و آسیبهای آن نیز باشد گذاشته است. این سریالها با پشتوانه بسیج هنرمندان و سپاه پاسداران انقلاب ساخته خواهد شد و ما دراین میان نیز به دنبال جذب اسپانسر هستیم. بنده بهعنوان تهیهکننده این سریالها ریالی را بهعنوان دستمزد دریافت نخواهم کرد و تماماً هر چه هست ادای وظیفه و تکلیف در مقابل جامعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

خبر جدید  «سرکوب»؛ فیلمی در باب سرگشتگی، تنهایی و ناکامی انسان معاصر

این تهیهکننده سینما تأکید کرد: سریالهایی که در سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ ساخته خواهد شد مختص اعضا بسیج هنرمندان تهران بزرگ خواهد بود و ما در این سازمان استعدادهای هنری و علاقهمندان به کار فیلم و سریال را در کنار روحیه بسیجیشان پرورش داده و بهکار خواهیم گرفت. از ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ که سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ کار خود را آغاز خواهد کرد در این سازمان پذیرای هنرمندان بسیجی که خواهان کار در این سریالها هستند خواهیم بود و این سازمان برای بهکارگیری عوامل سریالهای در دست ساخت، عضوگیری خواهد کرد.

گفتنی است؛ علاقهمندان بهکار در این سریالها میتوانند با ارسال رزومه به آدرس الکترونیکی Alipakdaman1977@gmail.com درخواست خود را ثبت کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۰/۴۰۷۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)