بانک پاسارگاد
10:34:08 - جمعه 11 دسامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

توقف تبلیغات موسسات آموزشی

توقف تبلیغات موسسات آموزشی
قائم مقام ستاد نقشه جامع علمی کشور گفت: طبق مصوبه امروز این ستاد صدا و سیما موظف به توقف تبلیغات موسسات آموزشی بدون مجوز وزارت آموزش و پرورش شد.

شعار سال: منصور کبگانیان، قائم مقام ستاد نقشه جامع علمی کشور، در حاشیه یکصد و چهلمین جلسه ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات این جلسه اظهار داشت: امروز در خصوص ممنوعیت و جلوگیری از تبلیغات بی حد و حصر شرکت ها، موسسات و آموزشکده‌های کنکور در سازمان صدا و سیما و اکثر رسانه‌ها مصوبه بسیار مهمی داشتیم.

وی با بیان اینکه نحوه فعالیت‌های تبلیغاتی موسسات آموزشی و کمک آموزشی یکی از آسیب‌های مهم برای خانواده‌ها مطرح بوده است، تصریح کرد: در جهت برقراری محیط مناسب تحصیلی و جلوگیری از سوء استفاده از محیط مدارس، دانشگاه‌ها و احساسات خانواده‌ها برای کسب درآمد‌های سودجویانه در این جلسه مقرر شد کلیه امور تبلیغاتی مربوط به فعالیت‌های آموزشی و کمک آموزشی چه بصورت حضوری، مکتوب و مجازی در رسانه‌های عمومی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش شوند.

خبر جدید  یک عمر زندگی یک عمر صدا

قائم مقام ستاد نقشه جامع علمی کشور یاداور شد: بر اساس این مصوبه سازمان صدا و سیما موظف است کلیه فعالیت‌های تبلیغی موسسات آموزشی و کمک آموزشی بدون مجوز از آموزش و پرورش را ممنوع و متوقف کند.
کبگانیان با اشاره به اینکه این سیاست‌ها و مصوبه مذکور معطوف به مقطع کارشناسی است، افزود: برای سایر مقاطع مرجع صدور مجوز را تعیین می‌کنیم.

خبر جدید  سالانه 70 هزار تن کاغذ مصرف می شود

وی اضافه کرد: مسئولیت نظارت، ارزیابی و پاسخگویی به فعالیت‌های غیرمجاز موسسات برعهده وزارت آموزش و پرورش مجوز فعالیت آن موسسه را صادر کرده خواهد بود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹، کد خبر:۲۴۰۶۳۰۷، tasnimnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  کنسرت، تنها کالای فرهنگی است که هنوز خوب می‌فروشد
0/5 (0 نقد و بررسی)