بانک پاسارگاد
0:00:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

برپایی آیین اختتامیه «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»

برپایی آیین اختتامیه «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»
به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، آیین اختتامیه برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» با حضور معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز سه‌شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰ صبح در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود. در این مراسم، برترین‌های پژوهش […]

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، آیین اختتامیه برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» با حضور معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز سه‌شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰ صبح در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.

در این مراسم، برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش‌های پژوهش‌های بنیادی، کاربردی، ایده‌های برتر و ترجمه معرفی و همچنین از پژوهشگران برتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل خواهد شد.

خبر جدید  کتابی درباره آزار جنسی کودکان منتشر شد

در این برنامه آثار پژوهشی برتر ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و نیز معاونت‌ها، مراکز و سازمان‌های متبوع، که براساس معیارهای آسيب‌شناسانه، کاربردی و شامل ارائه راهکار و در راستای مأموریت‌ها و نیازهای پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داوری شده‌اند، معرفی خواهند شد.

برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» براساس اهداف و وظایف پژوهشگاه و در راستای رفع نیازهای پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود. تجليل از پژوهشگران برتر حوزه فرهنگ و هنر و نيز معرفی آثار پژوهشی برجسته در اين حوزه، با هدف حمایت از مطالعات پژوهشی و تقویت آفرینش‌های فرهنگی و هنری از اهداف برگزاری این برنامه است.

خبر جدید  پیام حجت‌الاسلام شهیدی به مناسبت ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز

پایان پیام/۳۱

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

0/5 (0 نقد و بررسی)